Euro-Medical Aparatura i sprzęt Medyczny

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Aparatura Medyczna oferowany przez firmę Euro-Medical


Aparatura Medyczna
 

Mamy siedzibę w Bielsku-białej, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas.
http://www.euro-medical.pl/stojaki-na-kroplowke
http://www.euro-medical.pl/asystory-medyczne
http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
http://www.euro-medical.pl/kozetki-lekarskie
http://www.euro-medical.pl/stoly-do-przewijania-niemowlat
http://www.euro-medical.pl/stoly-zabiegowe
http://www.euro-medical.pl/wozki-zabiegowe
http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie
http://www.euro-medical.pl/parawany-medyczne
http://www.euro-medical.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny
http://www.euro-medical.pl/wozki-transportowo-kapielowe
Urządzenia do monitorowania pacjenta
Przeglądaj produkty urządzeń do monitorowania pacjenta w globalnym katalogu medycznym firmy Omnia. Poznaj dużą kolekcję urządzeń do monitorowania pacjenta, w tym ciśnieniomierze, niezbędne systemy monitorowania, monitory chirurgiczne i wiele innych produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Katalog ten umożliwia zapoznanie się z firmami specjalizującymi się w urządzeniach do monitorowania pacjentów oraz daje możliwość kontaktu z producentem i dostawcami, którymi jesteś najbardziej zainteresowany.


 

Sprzęt Medyczny

 
Zamawianie
Możesz zamówić produkty z naszej strony internetowej, zamawiając on-line lub dzwoniąc pod numer 0800 804 6447.
Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera Royal Mail lub Interlink. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.
owoczesne szpitale są wysoce zdigitalizowane. Dostępność danych pacjentów jest podstawą tej cyfryzacji.
Klasyczne systemy informatyczne i medyczne informatyka muszą bezproblemowo współpracować i wymagają scentralizowanego monitorowania .

PRTG zapewnia proste monitorowanie, zapewniając jednocześnie wydajność, przejrzystość i łatwość użycia.

Nowoczesne szpitale są wysoce zdigitalizowane
15 lat temu pacjentom pokazano wydrukowane zdjęcia rentgenowskie, a dziś zdjęcia są przesyłane bezpośrednio do monitorów na ścianie lub na tablecie lekarza. W większości przypadków lekarze chcą szybkiego dostępu do danych pacjentów.

Mogą to być zdjęcia rentgenowskie, MRT lub USG, wyniki laboratoryjne lub specjalistyczne, historia pacjenta lub dane lekarza pierwszego kontaktu. Wszystkie te dane są przesyłane za pośrednictwem infrastruktury systemowej szpitala:

HIS (Hospital Information System) - dane podstawowe
LIMS (Laboratory Information System) - dane laboratoryjne
RIS (Radiology Information System - dane radiologiczne)
Obrazy generowane z urządzeń takich jak RTG, MRT, ultradźwięki lub endoskopie wideo są przechowywane w PACS (Picture Archiving and Communication System).

Obecnie większość szpitali posiada centralny serwer komunikacyjny łączący te systemy, dzięki czemu lekarz ma w każdej chwili dostęp do wszystkich istotnych informacji o pacjencie.